Gyorsmenü, oldaltérkép és beállítások
Gimnázium

Helyettesek

A helyettes az adott órában láthat el helyettesítést. Az adott óra előtti szünetben a H utáni számmal jelzett emeleten teljesít folyosófelügyeletet.

H2: 2. emeleten ügyel óra előtt
H3: 3. emeleten ügyel óra előtt
H4: 4. emeleten ügyel óra előtt

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek




Hétfő 1. óra

dr. Ács Zoltán (H4)
dr. Czéh Zoltán (H2)
Sebő Péter (H3)

Hétfő 2. óra

Koronczainé Nagy Ágnes (H2)
Ligeti Judit (H3)
Pintér Tünde Kornélia (H4)

Hétfő 3. óra

Dudás Éva (H2)
Horváth Kálmán (H3)
Mórocz Zoltán (H4)

Hétfő 4. óra

Daragó Veronika (H4)
Klobusovszki István (H2)
Magyar Eszter (H3)

Hétfő 5. óra

Czédulás Katalin (H3)
Kelemen-Kiss Ilona Helén (H2)
Pákozdi Péter (H4)

Hétfő 6. óra

Bakos-Koncz Nikoletta (H4)
Kovács Imre (H2)
Tivolt Tímea (H3)





Kedd 1. óra

Bakos Enikő (H4)
Balázs Ádám (H2)
Minich Eszter (H3)

Kedd 2. óra

Mórocz Zoltán (H2)
Parancs Anna (H3)
Renner Ildikó (H4)

Kedd 3. óra

Deák Márta (H3)
Iván György (H4)
Magyar Eszter (H2)

Kedd 4. óra

Bakos-Koncz Nikoletta (H3)
Koronczainé Nagy Ágnes (H4)
Pintér Tünde Kornélia (H2)

Kedd 5. óra

Bartalis Mónika (H4)
Dudás Éva (H2)
Pálréti Orsolya (H3)

Kedd 6. óra

Kollár Artúr András (H4)
Tallósi-Kovács Vivien (H3)
Varsányi Kata (H2)





Szerda 1. óra

Sebőné Bagdi Ágnes (H3)
Szilágyi Barnabás (H2)
Vass Miklós (H4)

Szerda 2. óra

Börzsönyi Péter (H2)
Tóth Attila (H4)
Varga Bence (H3)

Szerda 3. óra

Deák Márta (H2)
Pákozdi Péter (H4)
Pintérné Czigler Éva (H3)

Szerda 4. óra

Hubai Kata (H2)
Klobusovszki István (H4)
Sparingné Köves Ildikó (H3)

Szerda 5. óra

Laczkó Éva (H4)
Ozsváth-Hegedűs Mónika (H2)
Pálréti Orsolya (H3)

Szerda 6. óra

Iván György (H4)
Pintérné Czigler Éva (H3)
Tóth Levente (H2)





Csütörtök 1. óra

Koronczainé Nagy Ágnes (H3)
Parancs Anna (H2)
dr. Pomuczné Nagy Ildikó (H4)

Csütörtök 2. óra

Dudás Éva (H3)
Kovács Imre (H4)
Illés Vanda (H2)

Csütörtök 3. óra

Bakos-Koncz Nikoletta (H2)
Magyar Eszter (H4)
Mórocz Zoltán (H3)

Csütörtök 4. óra

Borhegyi Péter (H3)
Tóth Attila (H4)
Tóth Levente (H2)

Csütörtök 5. óra

dr. Czéh Zoltán (H4)
Daragó Veronika (H2)
Ligeti Judit (H3)

Csütörtök 6. óra

Klobusovszki István (H4)
Tillmann Mónika (H3)
Tivolt Tímea (H2)





Péntek 1. óra

Antal Zoltán (H2)
Basa István (H4)
dr. Nagy-Varga Zsolt (H3)

Péntek 2. óra

Pintér Tünde Kornélia (H2)
dr. Siposs András (H4)
Tóth Levente (H3)

Péntek 3. óra

Kovács Imre (H4)
Ozsváth-Hegedűs Mónika (H2)
Sparingné Köves Ildikó (H3)

Péntek 4. óra

Antal Zoltán (H2)
Klobusovszki István (H3)
dr. Siposs András (H4)

Péntek 5. óra

Borhegyi Péter (H4)
Pálréti Orsolya (H3)
Tivolt Tímea (H2)

Péntek 6. óra

Dudás Éva (H4)
Prievara Tibor (H2)
Szegedy-Maszák Anna (H3)