·  E-napló: tanár | diák, szülő  ·  Levelezés  ·  Közösségi szolgálat  ·  Éves munkaterv  ·  Órarend  ·  Oldaltérkép  ·  Introduction 2017. február 19. vasárnap

Tanulmányi sikereink

Letöltések

2015/2016

OKTV versenyek  ·  További versenyek  ·  Csapatversenyek

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntős helyezettjei

Tantárgy Név Helyezés
Biológia OKTV Perez-Lopez Áron Ricardo (12.A) 19.
Biológia OKTV Bakó Eszter (11.A) 7.
Dráma OKTV Barna Veronika (11.B) 16.
Dráma OKTV Nagy Zsanett Titanilla (11.B) 18.
Filozófia OKTV Dina Tamás (11.B) 9.
Filozófia OKTV Ferenci Ármin (11.B) 14.
Filozófia OKTV Schlanger Borbála (11.B) 5.
Filozófia OKTV Szegedi Kristóf (11.D) 24.
Fizika OKTV Banczik Zoltán Ádám (11.A) 29.
Fizika OKTV Jakovác Gergely (11.A) 17.
Fizika OKTV Turi Soma (11.C) 20.
Francia nyelv OKTV Lukasiewicz Sára (12.A) 7.
Francia nyelv OKTV Zsiros Egon (12.A) 12.
Kémia OKTV Perez-Lopez Áron Ricardo (12.A) 2.
Kémia OKTV Kotschy András (12.A) 8.
Kémia OKTV Pigniczki Marcell (12.A) 10.
Kémia OKTV Demeter Olivér (12.A) 16.
Kémia OKTV Széles Márió Adrián (12.A) 26.
Kémia OKTV Fehérkuti Anna (11.A) 14.
Kémia OKTV Hepp Ádám Attila (11.D) 21.
Kémia OKTV Takács Attila (11.A) 23.
Kémia OKTV Turi Soma (11.C) 15
Latin nyelv OKTV Tűz Boglárka (10.B) 5.
Magyar nyelv OKTV Nényei Lujza (11.B) 11.

További versenyek helyezettjei

Tantárgy Név Helyezés
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Maiores kategória Tűz Boglárka (10.B) 2.
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Maiores kategória Seress Iván 16.
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Maiores kategória Mester Marcell kiemelt dicséret
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Maiores kategória Fülöp Szófia Borbála kiemelt dicséret
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Minores kategória Falus Márton kiemelt dicséret
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Minores kategória Guller Zsófia kiemelt dicséret
Ábel Jenő Országos Tanulmányi Latinverseny Minores kategória Barát Noémi dicséret
Arany János Irodalmi Verseny Tóth Eszter (9.D) 1.
Bod Péter Ákos Országos Könyvtárhasználati Verseny Czimmermann Péter (8.D) 4.
Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia és Környezetvédelmi Verseny Mester Marcell (10.B) 2.
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny Sajósi Marcell (9.D) 9.
EUSO Botlik Bence Béla (10.A) ezüstérem
Hevesy György Országos Kémiaverseny Kozák András (8.C) 2.
Hevesy György Országos Kémiaverseny Mészárik Márk (8.C) 1.
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Botlik Bence Béla (10.A) 3.
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Hegyi Mihály (9.D) 3.
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Juhász Bendek (9.A) 1.
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Kovács Domonkos (9.A) 2.
Jedlik Ányos Fizikaverseny Kozák András (8.C) 3.
Kockakobak Matematikaverseny Gyűrűs Boldizsár (10.A) 7.
Kockakobak Matematikaverseny Csutorás Barna (10.A) 8.
Kockakobak Matematikaverseny Kiss Dávid (10.A) 10.
Kockakobak Matematikaverseny Keltai Dóra (9.A) 8.
Kockakobak Matematikaverseny Osvárt Bence (9.A) 15.
Less Nándor Földrajzverseny Kovács András Félix (10.D) 3.
Less Nándor Földrajzverseny Mészárik Márk (8.C) 2.
Less Nándor Földrajzverseny Rákos András Dominik (10.D) 1.
Lóczy Lajos Országos Földrajzi Verseny Kovács András Félix (10.D) 3.
Lóczy Lajos Országos Földrajzi Verseny Rákos András Dominik (10.D) 2.
Nemzetközi Kémiai Diákolimpia (ICHO) Perez-Lopez Áron Ricardo ezüstérem
Nemzetközi Mengyelejev kémiaverseny Turi Soma (11.C) ezüstérem
Nemzetközi Mengyelejev kémiaverseny Botlik Bence Béla (10.A) bronzérem
Nemzetközi Nyelvészeti Olimpia Diviki-Nagy Botond (11.B) 4.
Öveges József Országos Fizikaverseny Kozák András (8.C) 2.
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny Lippai Réka (7.D) 4.
Szilárd Leó Fizikaverseny Turi Soma (11.C) 2.

Csapatversenyek helyezettjei

Tantárgy Név Helyezés
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Kacimi El Hassani Marwan (8.C) 5.
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Pfisztner Sebestyén (8.C) 5.
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Kozák András (8.C) 5.
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Mészárik Márk (8.C) 5.
Curie Környezetvédelmi Csapatverseny Kozák András (8.C) 7.
Curie Környezetvédelmi Csapatverseny Mészárik Márk (8.C) 7.
Curie Környezetvédelmi Csapatverseny Pfisztner Sebestyén (8.C) 7.
International Competition for Young Debaters Dolgos László (7.C) 1.
International Competition for Young Debaters Bezerédi Bendegúz (9.D) 1.
Középiskolai Illemtani Csapatverseny Nényei Lujza (11.B) 8.
Középiskolai Illemtani Csapatverseny Szikszai Mirkó (11.B) 8.
Középiskolai Illemtani Csapatverseny Torma Zoltán (10.D) 8.
Náboj Matematika Verseny Junior kategória Gyűrűs Boldozsár (10.A) 2.
Náboj Matematika Verseny Junior kategória Kiss Dávid (10.A) 2.
Náboj Matematika Verseny Junior kategória Mihályházi Péter (10.A) 2.
Náboj Matematika Verseny Junior kategória Orova Katinka (10.A) 2.
Náboj Matematika Verseny Junior kategória Antal Mátyás (10.D) 2.
Sakk Diákolimpia Érseki Tamara (9.C) 2.
Sakk Diákolimpia Shan He Jia Rita (12.C) 2.
Sakk Diákolimpia Vujosevic Eszter (10.C) 2.

2014/2015

OKTV versenyek  ·  További versenyek  ·  Csapatversenyek

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntős helyezettjei

Tantárgy Név Helyezés Felkészítő tanár
Angol nyelv OKTV Swart Gregory Alexander (11.A) 27. Tóth Veronika
Biológia OKTV Füssy Péter (12.B) 17. Czédulás Katalin
Biológia OKTV Antal Zsófia (12.D) 48. Gál Ildikó, dr. Ács Zoltán
Dráma OKTV Juhász Hajnalka (11.E) 18. Szabolcsi János
Filozófia OKTV Varjú Dániel (11.B) 3. Szabolcsi János, Jakab Péter
Filozófia OKTV Berczi Benjámin (12.A) 16. Szabolcsi János, Jakab Péter
Filozófia OKTV Erdős Gergely (11.C) 17. Szabolcsi János, Jakab Péter
Fizika OKTV Perez-Lopez Áron Ricardo (11.A) 18. Gyertyán Attila
Fizika OKTV Csiszár Tamás (12.A) 21. Gyertyán Attila
Francia nyelv OKTV Bagi Richárd (12.C) 10. Parancs Anna
Kémia OKTV Pigniczki Marcell (11.A) 1. Villányi Attila
Kémia OKTV Perez-Lopez Áron Ricardo (11.A) 2. Villányi Attila
Kémia OKTV Turi Soma (10.C) 2. dr. Borissza Endre
Kémia OKTV Repkényi Dorottya (12.A) 12. Sebő Péter
Kémia OKTV Antal Zsófia (12.D) 13. Villányi Attila
Kémia OKTV Demeter Olivér (11.A) 26. Villányi Attila
Kémia OKTV Farkas Borbála (11.A) 27. Villányi Attila
Kémia OKTV Dobolyi Dániel (11.A) 30. Villányi Attila
Latin nyelv OKTV Kotmayer Lili (11.B) 6. Jankovics László
Latin nyelv OKTV Füssy Péter (12.B) 32. Jankovics László
Latin nyelv OKTV Alexa Dávid (12.B) 33. Jankovics László
Magyar irodalom OKTV Tyler Teadora (12.B) 27. Szabolcsi János
Mozgóképkultúra és médiaismeret OKTV Szikszay Gábor (12.B) 8. dr. Garam Ágnes, Szabó Márta
Olasz nyelv OKTV Bán Balázs (10.B) 7. Bernátné Vámosi Judit
Olasz nyelv OKTV Bereczki Bence (12.C) 24. Kalásziné Ványi Klára
Történelem OKTV Hőnich Artúr (11.D) 2. Kovács Imre
Történelem OKTV Balázs Gergő (11.B) 3. Kovács Imre, Borhegyi Péter

További versenyek helyezettjei

Verseny Név Helyezés Felkészítő tanár
Dr. Árokszállásy Zoltán biológiaverseny országos Mester Marcell (9.B) 3. dr. Ács Zoltán
Savaria Történelemverseny Bán Balázs (10.B) 7. Jakab Péter
Ábel Jenő Latinverseny Tűz Boglárka (9.B) 1. Jankovics László
Ábel Jenő Latinverseny Seress Iván (9.B) 12. Jankovics László
Arany Dániel Matematikaverseny Kürti Zoltán (10.A) 3. dr. Siposs András
Arany Dániel Matematikaverseny Mihályházi Péter (9.A) dicséret Drozdy Győzőné dr.
Budapesti angol és német nyelvű szavalóverseny Fülöp Borbála (10.C) 2. Viha Szilvia
Dr. Szabó Miklós Országos Szövegértési Verseny Váradi Eszter (8.D) 2. Salga Imre
Dr. Szabó Miklós Országos Szövegértési Verseny Grandpierre Méda (8.C) 4. Salga Imre
Dr. Szabó Miklós Országos Szövegértési Verseny Mucsi Flóra (8.C) 8. Salga Imre
Dr. Szabó Miklós Országos Szövegértési Verseny Bakó Anna (8.C) 15. Salga Imre
EUSO Klagenfurt Turi Soma (10.C) aranyérem dr. Borissza Endre
Festival d'Italiano meseírás Stirling Anna (11.B) 1. Kalásziné Ványi Klára
Festival d'Italiano prózamondás Osztényi Dóra (10.B) 2. Bernátné Vámosi Judit
Festival d'Italiano társalgás Bán Balázs (10.B) 1. Bernátné Vámosi Judit
Festival d'Italiano társalgás Krausz Bernadett (11.C) 2. Kalásziné Ványi Klára
Fővárosi Horváth Mihály verseny Hegyi Mihály (8.D) 3. Jakab Péter
Fővárosi Horváth Mihály verseny Mucsi Flóra (8.C) 6. Jakab Péter
Fővárosi Horváth Mihály verseny Kovács András Félix (9.D) 7. Kovács Imre
Hevesy György Kémiaverseny Kozák András (7.C) 3. Sebőné Bagdi Ágnes
Hevesy György Kémiaverseny Mészárik Márk (7.C) 16. Sebőné Bagdi Ágnes
Hevesy György Kémiaverseny Hegyi Mihály (8.D) 7. Sebőné Bagdi Ágnes
Hevesy György Kémiaverseny Dobolyi Zsófia (8.C) 21. Sebőné Bagdi Ágnes
IJSO Argentína Botlik Bence (9.A) bronzérem Villányi Attila
Implom József Helyesírási Verseny Bán Balázs (10.B) 8. Salga Imre
Irinyi János Kémiaverseny Turi Soma (10.C) 1. dr. Borissza Endre
Irinyi János Kémiaverseny Augusztin András (10.A) 1. Sebő Péter
Irinyi János Kémiaverseny Botlik Bence (9.A) 2. Villányi Attila
Irinyi János Kémiaverseny Takács Attila (10.A) 8. Sebő Péter
Irinyi János Kémiaverseny Kovács Gergő (9.A) 12. Villányi Attila
Irinyi János Kémiaverseny Kürti Zoltán (10.A) 22. Sebő Péter
Irinyi János Kémiaverseny Falucskai Lilla (9.D) 39. Viktor Dániel
Irinyi János Kémiaverseny Szalai István (10.D) 45. Villányi Attila
Jedlik Ányos fizikaverseny Seres Soma (8.C) 7. Gyertyán Attila
Kémia Diákolimpia Borsik Gábor (tavalyi 12.A) ezüstérem Villányi Attila
Kitaibel Pál Biológiaverseny Tűz Boglárka (9.B) 13. dr. Ács Zoltán
Kockakobak Matematikaverseny Gyűrűs Boldizsár (9.A) 2. Drozdy Győzőné
Kockakobak Matematikaverseny Orova Katinka (9.A) 4. Drozdy Győzőné
Kockakobak Matematikaverseny Wu Di Attila (9.A) 5. Drozdy Győzőné
Kockakobak Matematikaverseny Csutorás Barna (9.A) 6. Drozdy Győzőné
Kockakobak Matematikaverseny Mátyás Dávid (9.A) 10. Drozdy Győzőné
Kockakobak Matematikaverseny Kiss Dávid (9.A) 11. Drozdy Győzőné
Less Nándor Földrajzverseny Mester Marcell (9.B) 3. Lomniciné Marosvári Éva
Less Nándor Földrajzverseny Rákos András Dominik (9.D) 6. dr. Csiszár Gábor
Less Nándor Földrajzverseny Ferenci Ármin (10.B) 9. dr. Csiszár Gábor
Less Nándor Földrajzverseny Dina Tamás (10.B) 14. dr. Csiszár Gábor
Lóczy Lajos Földrajzverseny Dina Tamás (10.B) 11. dr. Csiszár Gábor
Lóczy Lajos Földrajzverseny Rákos András Dominik (9.D) 19. dr. Csiszár Gábor
Lóczy Lajos Földrajzverseny Kovács András Félix (9.D) 20. dr. Csiszár Gábor
Lóczy Lajos Földrajzverseny Ferenci Ármin (10.B) 23. dr. Csiszár Gábor
Mikola Sándor Fizikaverseny Kolok Baksa (10.A) 23. Basa István
Mikola Sándor Fizikaverseny Jakovác Gergely (10.A) 26. Basa István
Mikola Sándor Fizikaverseny Banczik Zoltán (10.A) 27. Basa István
Mikola Sándor Fizikaverseny Kürti Zoltán (10.A) 35. dr. Siposs András
Öveges Emlékverseny Turi Soma (10.C) 2. Basa István
Öveges Emlékverseny Kürti Zoltán (10.A) 3. dr. Siposs András
Öveges Emlékverseny Banczik Zoltán (10.A) 4. dr. Siposs András
Szilárd Leó Fizikaverseny Turi Soma (10.C) 4. Zsigri Ferenc és Basa István
Szilárd Leó Fizikaverseny Olar Alex (12.B) 13. Zsigri Ferenc és Basa István
Szilárd Leó Fizikaverseny Varró István (12.B) 17. Zsigri Ferenc és Basa István

Csapatversenyek helyezettjei

Verseny Név Helyezés Felkészítő tanár
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Kacimi Marwan (7.C) 1. Sebőné Bagdi Ágnes, Basa István
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Kozák András (7.C) 1. Sebőné Bagdi Ágnes, Basa István
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Mészárik Márk (7.C) 1. Sebőné Bagdi Ágnes, Basa István
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Pfisztner Sebestyén (7.C) 1. Sebőné Bagdi Ágnes, Basa István
Budapesti Bolyai Természettudományi Csapatverseny Halmos Zita 5. Gál Ildikó, Gyertyán Attila, Lomniciné Marosvári Éva, Sebőné Bagdi Ágnes
Budapesti Bolyai Természettudományi Csapatverseny Horváth Zsombor 6. Gál Ildikó, Gyertyán Attila, Lomniciné Marosvári Éva, Sebőné Bagdi Ágnes
Budapesti Bolyai Természettudományi Csapatverseny Király Márton 7. Gál Ildikó, Gyertyán Attila, Lomniciné Marosvári Éva, Sebőné Bagdi Ágnes
Budapesti Bolyai Természettudományi Csapatverseny Meszes-Tóth Réka (7.D) 8. Gál Ildikó, Gyertyán Attila, Lomniciné Marosvári Éva, Sebőné Bagdi Ágnes
Festival d'Italiano Bán Balázs 3. Bernátné Vámosi Judit
Festival d'Italiano Belovai Zsófia 3. Kalásziné Ványi Klára
Festival d'Italiano Ruff Zsófia 3.
Festival d'Italiano Szentirmai Kornél 3.
Matematika Határok Nélkül 9.A osztály 1. Drozdy Győzőné, Siposs András
Matematika Határok Nélkül 9.B osztály 4. Antal Zoltán
Öveges Emlékverseny Kürti Zoltán (10.A) 3-4. Bakos Enikő, Basa István, Drozdy Győzőné, Siposs András, Sparingné Köves Ildikó, Zsigri Ferenc
Öveges Emlékverseny Turi Soma (10.C) 3-4. Bakos Enikő, Basa István, Drozdy Győzőné, Siposs András, Sparingné Köves Ildikó, Zsigri Ferenc
Öveges Emlékverseny Botlik Bence (9.A) 3-4. Bakos Enikő, Basa István, Drozdy Győzőné, Siposs András, Sparingné Köves Ildikó, Zsigri Ferenc
Öveges Emlékverseny Rimai Dániel (9.A) csapata 3-4. Bakos Enikő, Basa István, Drozdy Győzőné, Siposs András, Sparingné Köves Ildikó, Zsigri Ferenc
Öveges Emlékverseny Abonyi-Tóth Barbara (10.A) 9-10.
Öveges Emlékverseny Banczik Zoltán (10.A) 9-10.
Öveges Emlékverseny Balázs Zoltán (9.A) 9-10.
Öveges Emlékverseny Gyűrűs Boldizsár (9.A) csapata 9-10.
SzókraKész Országos vitavereny Fónai Kende (8.C) 1.
SzókraKész Országos vitavereny Sajósi Márton (8.D) 1.
SzókraKész Országos vitavereny Bezerédi Bendegúz (8.D) 1.
Teleki-virág vetélkedő Demeter Orsolya és Kálmán Piroska (8.D) 2. Gál Ildikó
Teleki-virág vetélkedő Mátyás Péter Tamás és Sajósi Márton (8.D) 4. Gál Ildikó
Teleki-virág vetélkedő Döndő Csilla és Lukács Flóra (9.D) 5. Gál Ildikó
Teleki-virág vetélkedő Béres Adél és Erdős Dorottya (9.D) 6. Gál Ildikó
Teleki-virág vetélkedő Mészáros Viktor és Rákosi Dominik (9.D) 7. Gál Ildikó
Teleki-virág vetélkedő Érseki Tamara és Janik Bernadett (8.C) 9. Gál Ildikó



Örömmel értesítjük az Apáczai gimnázium közösségét, hogy az Apáczai Gimnázium Jubileumi Alapítvány aktív tevékenységének köszönhetően lehetőség nyílt arra, hogy a gimnázium tehetséges diákjainak versenyzését támogassa. További részletek az Alapítványaink/Apáczai Gimnázium Jubileumi Alapítvány/Versenyek támogatása menüpontban olvashat!

Tanulmányi sikereinkkel kapcsolatos cikkeink a Meridián hírportálon

Tanulmányi sikereinkkel kapcsolatos cikkeink a Meridián hírportálról:
· OKTV 2013/2014 – ismét remekeltek az apáczaisok
· Apáczais sikerek a Váci Madách Imre Gimnázium pályázatain
· Földrajz olimpia Kiotóban
· Perez-Lopez Áron Ricardo nyerte az innovációs tehetségkutató versenyt
· Olimpiai győztesek Taskentben kémiából
· Szóval – mi nyertünk!
· A „L'Oreal – UNESCO A Nőkért és a Tudományért magyar ösztöndíj” nyertesei 2012-ben
· Apáczais diák a 2012. évi Nobel-díj átadó ünnepségen
· Mindentudás Gimnáziuma – A L'Oreal és UNESCO három díjazottjaival találkoztunk
· Nálunk jártak a L'Oreal – UNESCO díjazottjai
· Beszámoló a 9. Nemzetközi Junior Természettudományi Olimpiáról
· Borhidi tanárnő a „tanárok Kossuth-díját” vehette át
· 4 FOR EUROPE

Tanulmányi sikereinkkel kapcsolatos rövidhírek a Meridián hírportálról:
· Diákjaink mellett tanárainkat is díjazták a Bolyain
· Eredmények az Irinyi verseny II. fordulójáról
· Vitán felül jól teljesítenek
· Turi Soma sikere
· Diákolimpikonok (köztük apáczais diákok) köszöntése a Parlamentben
· Eredményeink 2014
· Dürr Miklós újabb ezüstje
· Kraudy Roland sikere
· Eredmény a Bolyai Természettudományi Csapatversenyről
· Kocsmár Anna és Stirling Anna sikere
· A legfrissebb eredmények
· Legfrissebb eredmények
· Döntős eredmények
· Média OKTV döntős eredmény
· OKTV döntős eredmények
· Újabb döntős
· Eredmények a szegedi Teleki-virág Verseny döntőjéről
· Újabb döntőseink
· A Festival d'Italiano országos olasz nyelvi verseny eredményei
· Turi Soma sikere
· Újabb döntősök
· Újabb versenyeredmény
· Újabb versenyeredmények
· Újabb versenyeredmények
· OKTV és más országos versenyek döntősei
· Turi Soma sikere az IJSO-n
· Márkus Dávid a Magyar Vöröskereszt kitüntetésében részesült
· A vitakultúra tanítás segített a tanároknak is – a Hét Iskolája lettek!
· Eredmények a vitaversenyről
· Első helyezés a 4forEurope versenyen
· Pro Progressio díjat kapott az Apáczai
· Díjazott tanáraink
· Eredmények Kiotóból
· Földrajzi olimpia
· Apáczais arany a Nemzetközi Kémiai Diákolimpián
· Két apáczais is a Nyelvészeti Diákolimpia csapatában
· Füstös Vivien Apáczai Emlékérmet kapott
· Gál Kristóf sikere
· Perez-Lopez Áron Ricardo eredménye
· Hírek a Nemzetközi Kémiai Diákolimpia válogatójáról
· Eredmények a Hevesy György Országos Kémia Versenyről és Balázsné Kerek Marianna sikere
· Lakatos Márk sikere és a nemzeti összetartozás napja
· Az Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny eredményei
· Erdős András sikere az irodalom OKTV-n
· Latinos eredmények
· Kelemen Bendegúz is az olimpiai csapat tagja
· Eredmények a Lóczy Lajos Országos Középiskolai Földrajzi Tanulmányi Versenyről
· Eredmény a 61. Nemzetközi Zenekari Versenyről
· Mengyelejev verseny
· Eredmény a Szóval! EU-s vitaversenyről
· Eredmény a történelem OKTV-ről
· Dupla első helyezés az angol OKTV-n
· Az Arany János Irodalmi Verseny országos döntőjének eredményei
· A Less Nándor Földrajzverseny országos döntőjének eredményei
· Eredmények a Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny fővárosi fordulójáról
· Földrajzos eredmények
· Dürr Miklós újabb sikere
· Egyre közelebb… Ki tud többet Izraelről?
· Nagy Dorottya sikere
· Dürr Miklós újabb sikere
· Eredmények a Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny kerületi fordulójából
· Volt apáczais kapta az idei Szilárdfy Zoltán-díjat
· Eredmények a Bolyai magyar nyelvi verseny dél-pesti fordulójáról
· Eredmények a tatai Öveges József Emlékversenyről
· Nagy Dorottya sikere
· Videointerjú az UNESCO – L'Oreál díjazottjaival
· UNESCO – L'Oreál a Nőkért és a Tudományért díj mindhárom díjazottja apáczais volt
· Kalásziné Ványi Klára Ogonovsky Edit-életműdíjban részesült
· Eredmények az Édes anyanyelvünk budapesti döntőjéről
· Dálya Gergely bronzérmet kapott a Csillagászati Diákolimpián
· Megérkezett Rióba a magyar olimpiai csapat
· Befejeződött a 44. Nemzetközi Kémiai Diákolimpia
· Fizikacsata Bad Saulgauban
· Németh Lilla Apáczai Emlékérmet kapott
· Galgóczi Gábor utazik a 2012. évi Nobel-díj átadásra
· OKTV díjátadó ünnepség
· Két apáczais a kémiai diákolimpián
· Gál Kristóf 2. a LOGO-n
· Eredmény a Hevesy György Kémiaversenyről
· Fizika-verseny eredmények
· Eredmények az Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaversenyről
· Eredmények a Lóczy-földrajzversenyről
· Eredmény a Filozófia OKTV-ről
· Második helyezés a katasztrófavédelmi versenyen
· Apáczais siker a Kulin György Csillagászati versenyen
· Galgóczi Gábor bronzérmes
· Eredmény a Less Nándor Országos Földrajzversenyről
· Az olasz munkaközösség eredményei
· Eredmény a magyar irodalom OKTV-ről
· Eredmény a Horváth Mihály történelemversenyről
· Apáczais siker a TUDOK-on
· Iskolánk csapata 4. lett az Országos Elsősegély-ismereti Versenyen
· Eredmények a Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny fővárosi fordulójáról
· Döntősök földrajzból
· Dürr Miklós sikere
· Eredmény a Kőrösi Csoma Sándor Nemzetközi Földrajzversenyről
· Ifjú Fizikusok Nemzetközi Versenyére utazik két apáczais
· Eredmények a kerületi angol nyelvi versenyen
· Siker a Zalamat Angol Nyelvi és Országismereti Versenyen
· Galgóczi Gábor a KamaszPanasz kérdésére válaszolt
· Galgóczi Gábor a legjobbak között a YouTube világversenyében
· Apáczais diák az Ifjú Kutatók Nemzetközi Konferenciáján

Letöltések


2015/2016  

Letöltés


2014/2015  

Letöltés


2013/2014  

Letöltés


2012/2013  

Letöltés


2011/2012  

Letöltés


2010/2011  

Letöltés


2009/2010  

Letöltés


2009/2010 (tabló)  

Letöltés


2008/2009  

Letöltés


2008/2009 (tabló)  

Letöltés


2007/2008  

Letöltés


2007/2008 (tabló)  

Letöltés


2006/2007  

Letöltés


2005/2006  

Letöltés


2004/2005 (OKTV)  

Letöltés


2003/2004  

Letöltés


2002/2003  

Letöltés



Cikkek a Meridiánról

2017. február 17.
Nem dementor, hanem doktormentor!

2017. február 16.
LeS – Dávid Gyula: A sötét anyag nyomában

2017. február 14.
Keringők, kánkán, Michael Jackson

2017. február 1.
MCC 2.0: lehetőség közösségi szolgálat teljesítésére

2017. január 30.
LeS – Magyarics Tamás: Trumpizmus: válságban az amerikai demokrácia?

Cikkek megjelenésük sorrendjében »


Rövidhírek a Meridiánról

2017. február 14.
Érettségizők figyelmébe

2017. február 13.
St. Patrick Festival angol nyelvű előadó verseny

2017. február 13.
Farkas Illés Ignaz L. Lieben-díjat vehetett át

2017. február 6.
Itt a szalagavató

2017. február 5.
Nem lesznek rövidített órák hétfőn

További rövidhírek »





Vissza az oldal tetejére



ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

Cím: 1053 Budapest, Papnövelde utca 4-6.
Telefon: 267-0311
Titkárság, fax: 266-1427
Kollégium: 266-2032
OM: 035229
E-mail: titkar@apaczai.elte.hu
Web: http://www.apaczai.elte.hu
Hírportál: http://meridian.apaczai.elte.hu

Apáczai emlékoldal

Emlékoldal: http://apaczai.jimdo.com
Meridián – az apáczaisok hírportálja

       

Tiszta Szívvel – iskolaújság

 

Iskolai Diákönkormányzat

 
A mai dátum: 2017. február 19. vasárnap
Pontos idő:
A következő csengetésig hátralevő idő:

A mai nap nincsen tanítás.
Holnap tanítás lesz.


Hátralévő tanítási napok »

Az utolsó tanítási nap 2017. június 15., addig még 117 nap van, ebből 81 munkanap, ebből 72 tanítási nap.

Levelezés

Felhasználónév:   
Jelszó:   




Portál  ·  Jogok  ·  Adatvédelem  ·  Impresszum  ·  Technikai háttér